моє таксі в Черкасах

Ми маємо можливість пропонувати найкращі ціни для Вас

та гарантувати найвищий рівень надання своїх послуг.

 

корпоративне обслуговування таксі 765

КОРПОРАТИВНЕ ОБСЛУГОВУВАННЯ

Надійно і відповідально, нам можна довірити будь-які документи, будь-який вантаж - відвеземо в потрібну точку міста в потрібний час. Оптимізуйте витрати своєї компанії, необхідність пересуватися по місту і області, Ви дбаєте про комфорт для Ваших співробітників, віддаєте перевагу безготівковий розрахунок, - звертайтеся до наших послуг. Послуга корпоративного таксі - популярний сервіс, яким користуються представники малого і великого бізнесу для організації ділових поїздок своїх співробітників, трансферів на вокзал або в аеропорт, для доставки додому персоналу, що працює допізна. Корпоративне таксі - це престиж організації, зручність, комфорт, правило хорошого тону. В кінцевому підсумку, це вигідно для компанії і з фінансового боку, якщо порівнювати витратну частину з нерегулярними поїздками на звичайному таксі.

комфорт і безпека таксі 765

КОМФОРТ І БЕЗПЕКА

У нас ввічливі диспетчери і досвідчені водії, в таксопарку знаходяться автомобілі різного класу проходять постійний технічний огляд. Наша диспетчерська служба з радістю допоможе клієнту визначитися з вартістю послуги при наявності додаткового багажу. Залежно від кількості багажу і пасажирів ми Вам запропонуємо автомобілі різного класу і вантажність від комфортабельного універсалу до зручного пасажирського мінівена (з розрахунку кількості пасажирів до 8 осіб) або мікроавтобуса. Компанія не бере додаткову плату за допомогу з навантаженням і розвантаженням багажу. При необхідності за невелику доплату машина може бути оснащена спеціальним дитячим кріслом, що дозволяє комфортно, а головне безпечно подорожувати навіть з маленькими дітьми.

15% знижка на таксі 765

15% ЗНИЖКА НА ТАКСІ

Замовляйте таксі через додаток "Таксі 765" або на сайті і поїздка буде дешевше на 15%! Завантажуйте додаток в App Store | Google Play Market

 

На сайті Ви можете оформити онлайн замовлення або зателефонувати, викликати машину в зручному вам режимі.

таксі 765 в Черкасах

Для нас практично не існує неможливих завдань пов'язаних з перевезенням.

Ми доступні в будь-який день тижня 24/7 години на добу і завжди раді новим клієнтам.

 

Луцьк Львів Черкаси

таксі 765 онлайн

Економ — дешеве таксі Львів, Луцьк, Черкаси: служба 765

Користуйтеся послугами таксі та насолоджуйтесь поїздкою!

 

Знижка - 15% при замовленні через мобільний додаток або онлайн замовлення на сайті!

додаток служби 765

Додаток

Виклик таксі можна вирішити швидко і легко за допомогою спеціального додатка Таксі 765, яке доступне кожному жителю міст України абсолютно безкоштовно. Вам не потрібно нікуди дзвонити, зберігати номери телефонів служб таксі, довго спілкуватися з диспетчером і пояснювати куди їхати, досить завантажити в гаджет наш додаток.

Детальніше

відгуки таксі 765

Відгуки

Додавайте відгуки або побажання щодо нашої роботи. Ми завжди будемо раді отримати зворотний зв'язок про нашу службу, тому що хвилюємось про рівень обслуговування наданих нами послуг і нам важливо, чи задоволені Ви нашими послугами. Саме тому ми завжди залишатимемося відкритими для ваших відгуків та критики.

Додати відгук

водіям таксі 765

Водіям

Приймання водіїв таксі на роботу в нашій службі з власним автомобілем. Почніть нову кар'єру прямо зараз. Робота з додатком для водіїв і за допомогою диспетчера. Багато замовлень, високий дохід, бонуси, вільний графік, низька комісія, без додаткових платежів!

Завантажити додаток