таксі Львів

Ми маємо можливість пропонувати найкращі ціни для вас

Гарантуємо найвищий рівень надання своїх послуг, просто наберіть єдиний номер телефону таксі служби 765 місто Львів — який вказаний на сайті й ціна на тарифи вас приємно здивує!

 

корпоративне обслуговування такси 765

Корпоративне обслуговування

Служба 765 в місті Львів надійно і відповідально ставиться до своїх обов'язків, нам можна довірити будь-які документи, будь-який вантаж — відвеземо в потрібну точку міста в потрібний час. Оптимізуйте витрати своєї компанії, необхідність пересуватися по місту й області, Ви дбаєте про комфорт для Ваших співробітників, віддаєте перевагу безготівковий розрахунок, — звертайтеся до наших послуг. Послуга корпоративних поїздок — популярний сервіс, яким користуються представники малого і великого бізнесу для організації ділових поїздок своїх співробітників, трансферів на вокзал або в аеропорт, для доставлення додому персоналу, що працює допізна. Корпоративне таксі — це престиж організації, зручність, комфорт, правило хорошого тону. В кінцевому підсумку, це вигідно для компанії з фінансового боку, якщо порівнювати витратну частину з нерегулярними поїздками на звичайному таксі.

комфорт і безпека таксі 765

Комфорт і безпека

У нас ввічливі диспетчери та досвідчені водії, в таксопарку знаходяться автомобілі різного класу проходять постійний технічний огляд. Наша диспетчерська служба з радістю допоможе клієнту визначитися з вартістю послуги при наявності додаткового багажу. Залежно від кількості багажу і пасажирів ми Вам запропонуємо автомобілі різного класу, вантажність від комфортабельного універсалу до зручного пасажирського мінівена або мікроавтобуса, з тарифами на які буде економ ціна. Компанія не бере додаткову плату за допомогу з навантаженням і розвантаженням багажу. При необхідності за невелику доплату (ціна) машина може бути оснащена спеціальним дитячим кріслом, що дозволяє комфортно, а головне безпечно подорожувати навіть з маленькими дітьми.

15% знижка на таксі 765

Економ — тариф 15%: знижка на таксі

Номер телефона в місті Львів таксі 765 в цьому випадку непотрібно. Просто замовляйте через додаток служби 765 Львів або на сайті — поїздка буде дешевше на 15%! Завантажуйте додаток в App Store | Google Play Market.

 

На сайті ви можете оформити онлайн замовлення або набрати телефон — телефони, та викликати економ машину в зручному вам режимі, де економ ціни на дешеве таксі

служба 765 Львів

Для нас практично не існує неможливих завдань пов'язаних з перевезенням

Ми доступні в будь-який день тижня 24/7 години на добу і завжди раді новим клієнтам.

комфорт і безпека таксі 765

До відома пасажирів в місті Львів

Місто Львів з кожним роком стає все кращим. Все більше людей щодня притягує до себе це старовинне дивовижне місто з унікальною аурою, героїчною історією та красивими вуличками з безліччю кав'ярень. Але Львів — не лише місце паломництва численних туристів, але також і бізнес-центр, в якому живе, працює і відпочиває понад мільйон жителів. Всім — і гостям, і львів'янам — постійно потрібні транспортні послуги для численних переміщень. Звичайно, швидше і комфортніше всього дістатися до потрібного місця можна за допомогою таксі у Львові. Потрібно лише набрати номер служби 765 - яка найбільш популярна служба таксі Львова. Та не тільки! Таксі 765 це також: обов'язкова і швидка подача машини; низькі тарифи; безпека поїздок; цілодобовий якісний сервіс; автомобілі на будь-який смак і бюджет; найввічливіші диспетчери таксі Львова. Перевірте як працює таксі 765, й запевняємо вас, що інші служби таксі Львова вам більше не знадобляться. Чому ми в цьому так впевнені? - Все просто: ми дійсно працюємо добре, причому не в одному місті України, а у всіх найбільших населених пунктах України. На цей час таких міст вже три: Львів; Луцьк; Черкаси. І ми не плануємо зупинятися. Тому кожен клієнт для нас важливий. А вже наявний немаленький досвід роботи дозволяє нам бути впевненими в тому, що наше таксі у Львові завжди буде працювати якісно й швидко, так само як і в будь-якому іншому місті, де представлена ​​наша компанія. Для наших постійних клієнтів це додаткова зручність. Всім давно відомо, що біля вокзалів і аеропортів приватні перевізники часто завищують ціни на транспортні послуги, користуючись незнанням місцевості гостей міста. А в таксі 765 розцінки не залежать від того звідки й куди прямує пасажир таксі, Львів чи його рідне місто або якийсь інший: в будь-якому випадку де б не скористалися нашим сервісом тарифи економ будуть низькими, а послуги якісними. Скрізь працюють всі ті ж тарифи служби таксі 765.

Додатковий сервіс від таксі Львова 765

Ми живемо в ногу з часом! Тому замовити таксі до Львова можна без дзвінка диспетчеру в онлайн-режимі: через наш вебсайт або за допомогою спеціального програмного забезпечення, яке можна завантажити та встановити на ваш мобільний телефон. Також на мобільнику можна відстежувати шлях автомобіля в реальному режимі.

 

Луцьк Львів Черкаси

таксі 765 онлайн

Економ — дешеве таксі Львів, Луцьк, Черкаси: служба 765

Користуйтеся послугами таксі та насолоджуйтесь поїздкою!

 

Знижка - 15% при замовленні через мобільний додаток або онлайн замовлення на сайті!

додаток служби 765

Додаток

Виклик таксі можна вирішити швидко і легко за допомогою спеціального додатка Таксі 765, яке доступне кожному жителю міст України абсолютно безкоштовно. Вам не потрібно нікуди дзвонити, зберігати номери телефонів служб таксі, довго спілкуватися з диспетчером і пояснювати куди їхати, досить завантажити в гаджет наш додаток.

Детальніше

відгуки таксі 765

Відгуки

Додавайте відгуки або побажання щодо нашої роботи. Ми завжди будемо раді отримати зворотний зв'язок про нашу службу, тому що хвилюємось про рівень обслуговування наданих нами послуг і нам важливо, чи задоволені Ви нашими послугами. Саме тому ми завжди залишатимемося відкритими для ваших відгуків та критики.

Додати відгук

водіям таксі 765

Водіям

Приймання водіїв таксі на роботу в нашій службі з власним автомобілем. Почніть нову кар'єру прямо зараз. Робота з додатком для водіїв і за допомогою диспетчера. Багато замовлень, високий дохід, бонуси, вільний графік, низька комісія, без додаткових платежів!

Завантажити додаток