хто ми таксі 765

Служба таксі 765 місто Львів, Луцьк, Черкаси

 

служба таксі 765

ТАКСІ 765

При створенні нашої компанії таксі ми вирішили використовувати всі доступні сучасні технології. За їх рахунок нам вдалося підвищити якість і швидкість роботи таксі при середніх міських тарифах. Удосконалюючи оперативність, якість і сервіс обслуговування, служба замовлення «765» завжди що має попит пасажирами.

 

безпека пасажирів  таксі 765

Безпека пасажирів

Поряд з розширенням спектра послуг, що надаються, ми постійно контролюємо якість і безпеку нашої роботи та вдячні Нашим клієнтам за прояв лояльного ставлення до Нашої організації. Всі побажання та зауваження в обов'язковому порядку розглядаються керівництвом компанії. Всі водії Нашої диспетчерської служби проходять регламентну атестацію і відповідний інструктаж. Вам не варто хвилюватися про надійність автомобільного засобу. Весь транспорт регулярно проходить огляд. На сьогодні ми утримуємо позицію самого відповідального перевізника. Цілодобово ми допомагаємо нашим Пасажирам працювати й відпочивати, здійснювати плани та мрії. Ми робимо все, що б наші Пасажири відчували себе безпечно і комфортно.

турбота про пасажира таксі 765

Турбота про пасажира

Пасажир - наш головний об'єкт турботи. Ми працюємо так, щоб вибираючи нас, Ви залишалися задоволені нашими послугами та поверталися до нас знову і знову. Розуміючи, що недолік автомобілів знижує довіру клієнтів до служби таксі, а також дозволяє просто втрачати дохід для компанії, ми постаралися зробити все можливе, щоб кількість наших автомобілів і водіїв змогло забезпечити кожен дзвінок від клієнтів. Завдяки широкому спектру наших послуг навіть ті пасажири, які потребують додаткової опіки, можуть скористатися нашими послугами перевезення без особливого клопоту. Вони будуть оточені підвищеною увагою на всіх етапах - і при підготовці до поїздки, і під час руху.

 

 

ціноутворення таксі 765

Ціноутворення

Ми прагнемо до демократичності цін, тому що високо цінуємо не тільки час Наших клієнтів, але і намагаємося оптимізувати Ваші витрати на транспортні послуги.

мета таксі 765

Наша мета

Ми прагнемо побудувати компанію преміум-класу, ґрунтуючись на кращих традиціях пасажирських перевезень. Наша мета - забезпечити стабільну якість перевезень для наших пасажирів.

Луцьк Львів Черкаси

таксі 765 онлайн

Економ — дешеве таксі Львів, Луцьк, Черкаси: служба 765

Користуйтеся послугами таксі та насолоджуйтесь поїздкою!

 

Знижка - 15% при замовленні через мобільний додаток або онлайн замовлення на сайті!

додаток служби 765

Додаток

Виклик таксі можна вирішити швидко і легко за допомогою спеціального додатка Таксі 765, яке доступне кожному жителю міст України абсолютно безкоштовно. Вам не потрібно нікуди дзвонити, зберігати номери телефонів служб таксі, довго спілкуватися з диспетчером і пояснювати куди їхати, досить завантажити в гаджет наш додаток.

Детальніше

відгуки таксі 765

Відгуки

Додавайте відгуки або побажання щодо нашої роботи. Ми завжди будемо раді отримати зворотний зв'язок про нашу службу, тому що хвилюємось про рівень обслуговування наданих нами послуг і нам важливо, чи задоволені Ви нашими послугами. Саме тому ми завжди залишатимемося відкритими для ваших відгуків та критики.

Додати відгук

водіям таксі 765

Водіям

Приймання водіїв таксі на роботу в нашій службі з власним автомобілем. Почніть нову кар'єру прямо зараз. Робота з додатком для водіїв і за допомогою диспетчера. Багато замовлень, високий дохід, бонуси, вільний графік, низька комісія, без додаткових платежів!

Завантажити додаток